go up

ÇözümlerReasürans Brokerliği

Sürekli diyalog ve sürekli işbirliği yoluyla müşterilerimizle etkileşim içindeyiz. Tüm değerler zinciri boyunca performansımızı artırarak, mevcut, ortaya çıkan veya çıkabilecek olan riskler için iş çözümleri üretmekteyiz. Ayrıca, uygulamalı olarak ve yerinde uygulama modellerimizle birlikte size her zaman yardımcı olmaya hazırız. Biz, müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyoruz ve onlarla uzun vadeli bir ortaklık kuruyoruz.

Hizmetlerimiz bir ödemenin çok ötesine geçer.Aslında işimizin özü, ihtiyaçlarınıza cevap verirken bilgi, uzmanlık ve veri alışverişinde bulunmaktır. Bir dizi konferans, web semineri, yayın ve ortaya çıkan trendler hakkında araştırma ile, güçlü portföyünüzü yönetmenize ve yeni fırsatlar aramanıza yardımcı olan somut iç görüleri tartışmak ve paylaşmak için birçok fırsat yaratıyoruz.

Reasürans İş Birimimiz hem Mülkiyet & Kaza hem de Hayat & Sağlığı kapsar. 20'dan fazla ülkede farklı ofisleri bulunan küresel lider reasürerler ile çalışarak dünyanın her yerindeki müşterilerimize uzmanlık ve hizmetler sunuyoruz. Türkiye'deki kuruluşumuzdan beri reasürans işiyle uğraşıyoruz.

Coris'in yerel pazar anlayışıyla küresel bağlantılarından yararlanan deneyimli tazminat uzmanlarımıza güvenin. Bu ekipler her zaman sorunları konuşmaya ve adil talep yönetimi desteğiyle hızlı bir şekilde yanıt vermeye hazırdır. Hasar hizmetlerimiz ve sizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Coris yetkilinizle iletişime geçin.
Sigorta Brokerliği

Coris Sigorta, sigorta ve reasürans brokerliği ile risk yönetimi konularında Türkiye’de faaliyet gösteren lider bir kuruluştur.


instagram account linkedin account facebook account facebook account twitter account

Copyright © 2024 Coris Sigorta

YessCompany


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz. OK